چرا متروپل تخریب نشده است؟

چرا متروپل تخریب نشده است؟

وزیر کشور: متروپل دیگر مورد بحران نیست. یک ساختمان است که در اختیار منطقه آزاد است.

دنیای قلم -وزیر کشور توضیحاتی درخصوص آخرین وضعیت ساختمان متروپل آبادان ارائه داد.

احمد وحیدی امروز ۱۸ مردادماه در حاشیه بازدید و بررسی زیرساخت‌های مرزهای شلمچه و چذابه، در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص  بلاتکلیفی وضعیت ساختمان متروپل و این‌که چرا هنوز ساختمان تخریب نشده و هیچ کسی مسئولیت نمی‌پذیرد، اظهارکرد: متروپل از بحث بحران، بحرانش تمام شده و دیگر مورد بحران نیست. یک ساختمان است که در اختیار منطقه آزاد است.

وی ادامه داد: منطقه آزاد هم قراردادی بست و یک مقدار مطالعات برای نحوه تخریب طولانی شد. البته دستوراتی از حیث دادستانی بود که باید پیش‌بینی‌هایی انجام می‌شد. این طور که من گزارشی در این زمینه دریافت کردم، دوستان آماده هستند که ان‌شاءالله مراحل نهایی کار را شروع کنند. 

وزیر کشور همچنین در پاسخ به این سوال که طبق دستور سریع رئیس جمهور برای اجرای ماده ۶۵ (واگذاری تفویض اختیارات)، این همکاری قرار است چه زمانی انجام شود تا حداقل منطقه آزاد اروند و مردم تکلیف خود را بدانند؟ گفت: الان هم مشکلی ندارند و جلساتی از طرف معاونت حقوقی رییس جمهوری گذاشته شد و تا حدودی این مرزبندی ها روشن شده و ان‌شاالله کار به روال می‌افتد.
 

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.