جزییات عملیات پلیس برای دستگیری متهم چهارم قتل داریوش مهرجویی و همسرش

جزییات عملیات پلیس برای دستگیری متهم چهارم قتل داریوش مهرجویی و همسرش

گفته می‌شود یکی از متهمان قتل داریوش مهرجویی و همسرش مردی باغبان است اما او کیست و چه ارتباطی با مقتولان داشت؟ متهم چهارم این پرونده چگونه دستگیر شد؟

دنیای قلم -روزگذشته پلیس اعلام کرد ساعاتی قبل از بازسازی صحنه جرم چهارمین متهم را که در صحنه قتل داریوش مهرجویی حضور داشت و آلات قتاله و موبایل و طلاهای همسر مهرجویی همراهش بوده است بازداشت کرده است؛ اما این متهم کیست و چگونه دستگیر شد؟
به گزارش سایت جنایی، بعد از اینکه پلیس مختصات تلفن همراه و محدوده تقریبی حضور چهارمین متهم را به دست آورد، برای اینکه به طور دقیق محل حضور او را ردزنی کند از شهروندی که با این متهم و همچنین مهرجویی آشنایی داشت، کمک گرفت.
این شهروند که خود از باغداران قدیمی منطقه است با متهم تماس گرفت و با بکار بردن اصطلاحات باغداری و چاه کنی از متهم خواست برایش در باغ چاه بکند.
مرد باغدار چنان حرفه ای با متهم که چاه کن است صحبت کرد که توانست او را قانع کند و با هم قرار گذاشتند. این در حالیست که مرد باغدار با ماموران به طور کامل هماهنگ بود. اینگونه بود که متهم محل حضورش را به مرد باغدار گفت و پس از آن ماموران بالای سر او حاضر شدند و وی را بازداشت کردند.
بعد از این بازداشت، پلیس محل اقامت متهم را بازرسی و دو تلفن همراه وحیده محمدی فر و داریوش مهرجویی، مقداری طلا و آلات قتاله را پیدا کرده و ضبط کرد.
باغبان متهم به قتل کیست
بر اساس اطلاعاتی که خبرنگار سایت جنایی به دست آورده است مردی که به عنوان باغبان داریوش مهرجویی معرفی شده باغبان او نبوده، بلکه باغبان صاحب قبلی خانه باغ داریوش مهرجویی بوده و با مختصات دقیق خانه آشنایی داشته است.
این اطلاعات از سوی یکی از شهروندان که از همسایه های داریوش مهرجویی است در اختیار خبرنگار سایت جنایی قرار گرفته است. او گفته: ما دو نفر از متهمان را بعد از دستگیری شناسایی کردیم ، همین که به محل آوردنشان مردم آنها را شناختند. اینها از بچگی اینجا بودند و ما همگی آنها می شناختیم.
نزدیکان داریوش مهرجویی در صحبت های غیر رسمی گفته اند داریوش مهرجویی و همسرش باغبان یا کارگر استخدام شده و رسمی نداشتند. البته افرادی برای کمک در نگهداری از باغ به خانه آنها رفت و آمد می‌کردند.
هرچند نحوه قتل داریوش مهرجویی و وحیده محمدی فر بازسازی و این گره در پرونده باز شده است اما طبق گفته سخنگوی فراجا احتمال دارد هنوز مظنونانی وجود داشته باشند. بنابراین به نظر می رسد هنوز معمای قتل داریوش مهرجویی و همسرش به طور کامل حل نشده است.

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.