ترفند عجیب برای جلب توجه همسر

ترفند عجیب برای جلب توجه همسر

دنیای قلم -فردی برای اینکه توجه همسرش را جلب کند نقشه‌ای غیراخلاقی کشید و سپس خودش با مراجعه به پلیس علیه متهم خیالی شکایت کرد.

به گزارش اعتماد آنلاین، در پی شکایت شهروند هرمزگانی مبنی بر مزاحمت پیج اینستا گرام برای خانواده او رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس  قرار گرفت.

شاکی در اظهارات اولیه خود گفت: مدتی است فردی با ارسال مطالب کذب و توهین‌آمیز موجب سلب آسایش من و خانواده‌ام شده است و به همین دلیل از او شکایت دارم و می‌خواهم شناسایی و دستگیر شود.

با اقدامات فنی کارآگاهان سایبری، متهم مورد شناسایی قرار گرفت و مشخص شد این فرد، در واقع خود شاکی است.

متهم وقتی تحت بازجویی قرار گرفت زیر بار این اتهام نرفت ولی پس از مواجهه ‌شدن با مستندات و مدارک جمع‌آوری‌شده از سوی کارشناسان به جرم خود اعتراف کرد و گفت: با توجه به مشکلات خانوادگی و بی‌توجهی همسرم به خانواده با ایجاد پیج و ارسال مطالب سعی در جلب توجه همسرم برای توجه بیشتر به خانواده را داشتم و با انتشار این مطالب می‌خواستم مشکلاتمان حل شود و فکر نمی‌کردم کسی بتواند مرا شناسایی کند.

بنا به این گزارش رسیدگی به این پرونده ادامه دارد.

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.