جرئیات قتل در مغازه آجیل فروشی

جرئیات قتل در مغازه آجیل فروشی

این حادثه ظهر روز یکشنبه ۲۹ اسفند ماه در خیابان حداد عادل ( بازار آجیل فروشی) کرمانشاه و ساعاتی پیش از سال نو اتفاق افتاد.

دنیای قلم -رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه جزئیات تازه ای از حادثه منجر به قتل در مغازه آجیل فروشی شهر کرمانشاه که شب عید اتفاق افتاد را تشریح کرد.

سرهنگ "پرویز نظری" گفت: این حادثه ظهر روز یکشنبه ۲۹ اسفند ماه در خیابان حداد عادل ( بازار آجیل فروشی) کرمانشاه و ساعاتی پیش از سال نو اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی پلیس و طبق اظهارات قاتل دستگیر شده، خانواده وی برای خرید آجیل شب عید به یکی از آجیل فروشی های خیابان یاد شده مراجعه می کنند.

سرهنگ نظری تصریح کرد: پس از حضور خانواده این فرد در مغازه، پدر قاتل قبل از خرید اقدام به تست کردن آجیل و تنقلات می کند که فروشنده نیز از وی می خواهد از این کار به خاطر رعایت مسائل بهداشتی با توجه به شیوع کرونا و اینکه ممکن است افراد دیگر با مشاهده این کار اقدام به خرید از مغازه وی نکنند، خودداری کند.

رئیس پلیس آگاهی استان یادآوری کرد: به دنبال این موضوع میان خریدار و پدر قاتل درگیری لفظی و سپس فیزیکی ایجاد می شود و در ادامه قاتل ۲۵ ساله با مشاهده این صحنه به هواخواهی پدرش وارد ماجرا شده و با چاقویی که در خودرو داشته است ضربه ای به شکم فروشنده ۲۴ ساله وارد می کند.

وی ادامه داد: فرد زخمی به سرعت راهی بیمارستان می شود اما متاسفانه به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده و قاتل متواری نیز پس از گذشت حدود ۲ ساعت از وقوع جنایت توسط کاراگاهان پلیس آگاهی دستگیر می شود.

سرهنگ نظری در پایان گفت: متاسفانه عدم کنترل خشم و همراه داشتن سلاح سرد منجر به بروز چنین اتفاقات ناگوار و غیر قابل جبرانی می شود که تنها حسرت و پشیمانی به همراه دارد.
 

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.