منطقه۱۳ نامزد دریافت نشان

منطقه۱۳ نامزد دریافت نشان " شهر سالم " از سازمان بهداشت جهانی

انتخاب منطقه ۱۳ برای دریافت این نشان  در شهر تهران ، دستاورد مهمی برای شهرداری تهران و این منطقه محسوب می شود.

دنیای قلم -شهردارمنطقه ۱۳ با اشاره به  انتخاب منطقه ۱۳ به عنوان نامزد شهر سالم در پایتخت ،  از ثبت نام این منطقه در شبکه ملی شهر های سالم در ایران خبر داد .
به گزارش دنیای قلم به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، محمد هادی علی احمدی ، شهردار منطقه ۱۳ گفت : پیرو سیاست مدیریت کلانشهر تهران مبنی بر زیست پذیری مطلوب شهر و ارتقا سلامت ، رفاه و نشاط اجتماعی و با توجه به افتتاح و فعالیت خانه مشارکت مردم در سلامت منطقه ۱۳ ، این منطقه  به عنوان کاندید شهر سالم در پایتخت انتخاب و در شبکه ملی شهر های سالم در ایران ثبت شد .
او افزود : در راستای برنامه "شهرسالم" سازمان جهانی بهداشت وتقویت نظام شبکه ای آن در ایران و اجرای این طرح در شهر تهران ، منطقه ۱۳ به عنوان نخستین منطقه در شهر تهران كاندید شهر سالم در پایتخت شده و با معرفی به سازمان جهانی بهداشت برای دریافت نشان آن ، در شبکه ملی شهر های سالم در ایران ثبت شده است .
دکتر علی احمدی اظهار داشت : انتخاب منطقه ۱۳ برای دریافت این نشان  در شهر تهران ، دستاورد مهمی برای شهرداری تهران و این منطقه محسوب می شود ، از این رو، می بایست تغییرات و تمرکز بیشتری در زمینه سلامتی و رفاه شهروندان داشته باشیم که خوشبختانه ، همسو با این سیاست، خانه مشارکت مردم در سلامت نیز آغاز به کار کرده و این منطقه آمادگی لازم را برای مشارکت در سیاست  گذاری  ها و برنامه ریزی های این مرکز دارد.
او با بیان اینکه ، برنامه ریزی هایی برای  تعاملات مستمر با معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه ، این مرکز و سایر اعضای شورای مشارکت مردم در سلامت انجام شده ، تصریح کرد : خانه مشارکت مردم در سلامت برای هماهنگی ارائه خدمات سلامت محور در زمینه جسمی و روحی به شهروندان فعال شده که با شناسایی نقاط آسیب پذیر و چالش های سلامتی محلات ، ایده وطرح و برنامه هایی را در دستور کار قرار داده است.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.